Przeżyj z nami swoją przygodę

Zapraszamy na wycieczki 1-dniowe i inne atrakcje

TERMY CHOCHOŁOWSKIE  -15% + wejście  bez kolejki!

Termy Chochołowskie – to zdecydowanie najciekawszy punkt do odwiedzenia na Podhalu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, od relaksu i odprężenia po rozrywkę, zabiegi SPA i pyszne jedzenie.

Chcesz zregenerować ciało i rozładować stres? A może maksymalnie się zrelaksować i oczyścić umysł?

Wody termalne, siarczkowe i solankowe to bogactwo mikroskładników do odbudowy sił witalnych i zabiegów leczniczych oraz pielęgnacyjnych dla Twojego ciała.

Jako oficjalny Partner Term Chochołowskich zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania ciekawej i atrakcyjnej oferty na skorzystanie z atrakcji. 

SPŁYW PRZEŁOMEM DUNAJCA

Spływ Dunajcem – to niezwykłe przeżycie i spotkanie z piękną naturą oraz otaczająca przyrodą.  

To jedna z największych atrakcji turystycznych w Europie i najlepszy sposób na poznanie i zwiedzanie Pienińskiego Parku Narodowego i podziwianie szczytu Trzy Korony z pokładu flisackiej tratwy lub kajaka.

Sezon trwa od kwietnia do października a najpopularniejsze trasy rozpoczynają się w przystani Sromowce – Kąty lub  w Sromowcach Niżnych a kończą w Szczawnicy Niżnej lub Krościenku. Spływ trwa od 2 do 3 godzin.

SZLAKI TURYSTYCZNE POLSKA I SŁOWACJA

Chcesz wyruszyć przed świtem na wędrówkę po Tatrach?

A może zdobywasz Rysy od polskiej strony, a planujesz zejść na stronę słowacką?

Masz obawy czy na miejscu skąd wyruszasz na szlak będzie wolne miejsce parkingowe?

Planujesz rozpoczęcie wędrówki z miejsca, o którym nawet górale nie słyszeli?

Z nami dotrzesz gdzie zechcesz! Powiedz miejsce i godzinę, a my będziemy punktualnie po Ciebie lub Twoją grupę.

MORSKIE  OKO

Morskie Oko to jedno z najpiękniejszych i najpopularniejszych zakątków polskich Tatr. Polodowcowe jezioro w otoczeniu najwyższych szczytów górskich, malownicza trasa spacerowa i ponad 100 letnie schronisko. Jezioro i okolica o każdej porze roku wygląda zaskakująco i niesamowicie – tutaj nie można być tylko jeden raz!

Jezioro jest łatwo dostępne ponieważ z Palenicy Białczańskiej prowadzi do niego praktycznie przez cały czas droga asfaltowa, którą poruszają się również zaprzęgi konne.

To z tego miejsca najczęściej wyruszamy zdobyć Rysy lub dotrzemy do doliny 5 stawów polskich lub pójdziemy na inne szczyty wysokich Tatr.

GÓRALSKI KULIG –  letni i zimowy

Góralskie kuligi  – malownicze kuligi połączone z biesiadą przy ognisku i poczęstunku. 

Fantastyczna  niezapomniana przygoda, wyjątkowy góralski klimat, przepiękne widoki i świetna atmosfera!

Trasa wiedzie  wśród malowniczej scenerii przepełnionej górskim klimatem w Kościelisku. Przejażdżka  fasiągiem lub saniami trwa ok. 1h podczas. Następnie zapraszamy Państwa na ognisko wraz ze smakowitym poczęstunkiem z kapelą na żywo umilającą czas.

Odbiór z miejsca zamieszkania na terenie miasta Zakopane i gminy Kościelisko (pozostałe lokalizacje do uzgodnienia)  

SPACER W KORONACH DRZEW – BACHLEDKA

Bachledka – to znajdująca się nieopodal Zakopanego ścieżka w koronach drzew, która zapewni niesamowite doznania wizualne, przepiękne widoki i wspaniałe przeżycie.

Atrakcja  usytuowany jest na granicy Tatrzańskiego i Pienińskiego Parku Narodowego w miejscowości Zadziar na Słowacji. Oprócz słynnej ścieżki w koronach drzew możemy tu przejechać się kolejką gondolową, zjechać ze zjeżdżalni rurowej, pośmigać na torze bobslejowym.

Cała ścieżka ma 603m długości a w najwyższym miejscu spacerujemy 24 m nad ziemią, natomiast po wejściu na wieżę widokowa znajdziemy się na wysokości 32m. Ośrodek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Wybierz coś dla siebie i spędź miłe chwile