Przekonaj się dlaczego warto z nami współpracować...

Realizowana przez nas kompleksowa obsługa przewozowa w Zakopanem i okolicy gwarantuje, że wszyscy klienci korzystający z naszej oferty i usług będą mieli zapewniony bezpieczny, terminowy i komfortowy transport

Business Class – VIP BUS

Licencjonowani kierowcy.

Jesteśmy zawsze na czas.

Orientacyjna cena za kurs znana jest z góry.

Zamówienia przejazdu z wyprzedzeniem do 30 dni.

Możliwość przewozów w systemie bezgotówkowym

Business Class – usługa przewozu dla najbardziej wymagających. Samochody Business Class to najnowsze samochody klasy Premium z kierowcami znającymi języki obce, oraz ubranymi ponadprzeciętnie elegancko. Kierowcy przygotowani są do obsługi nawet najbardziej wymagających pasażerów, aby podróż z Euro Taxi Business Class była zawsze wyjątkowa!

Dzieci do szkoły – Spieszysz się i nie masz jak zawieść swoich dzieci na lekcje lub transport odmówił posłuszeństwa? Zadzwoń do nas, a nasi taksówkarze przyjadą po dzieci w ciągu kilku minut. Bez obaw i bezpiecznie prosto do szkoły.

Odprowadzenie samochodu – potrzebujesz dostarczyć samochód do serwisu, ale nie masz na to czasu? Piłeś i chcesz abyście Ty i Twój samochód bezpiecznie dotarli do domu? Chcesz aby profesjonalny kierowca dojechał Twoim samochodem we wskazane miejsce? O powierzony samochód dbamy jak o własny. Profesjonalny kierowca odprowadzi Twój samochód we wskazane miejsce.

Zakupy – dostawa na terenie miasta Zakopane. Potrzebujesz artykułów spożywczych, a najbliższy sklep jest daleko? Potrzebujesz leków, ale nie masz możliwości dostania się do apteki? Przygotuj listę potrzebnych rzeczy, a my przewieziemy do 10 artykułów prosto pod wybrany adres. Oferujemy także dowóz alkoholu.