Z nami dojedziesz zawsze bezpiecznie i na czas!

POTRZEBNY KIEROWCA? WYBIERZ EURO TAXI ZAKOPANE! Sprawdź i przekonaj się, że liczy się profesjonalizm!

Nasza  firma  prowadzi działalność i usługi związane z przewozem osób oraz radiem Taxi od roku 2001r.,  to już ponad 22 lata działalności na terenie Zakopanego i okolic.

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze najlepszych Hoteli, Pensjonatów, Aparthoteli oraz innych działalności związanych z turystyką na Podchalu a naszą pozycję i renomę osiągnęliśmy miedzy innymi dzięki poszanowaniu zarówno naszych indywidualnych klientów jak i wywiązywaniu się z zawartych porozumień partnerskich.

Spełniamy wszystkie warunki prawne dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej i Radia TAXI, miedzy innymi posiadamy Licencję wydaną przez GITD na wykonywanie transportu drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie osób, a każdy z naszych kierowców posiada odrębną licencję na wykonywanie transportu drogowego w zakresie przewozu osób taksówką.

Euro Taxi Zakopane posiada najnowocześniejszą flotę samochodów jakimi dysponują korporacje taksówkarskie w Zakopanem, na którą składają się miedzy innymi BusyVip  (7 i 8-osóbowe z napędem 4×4), limuzyny, mini Vany (6-osobowe), samochody kombi, a także dysponujemy większymi pojazdami typu mini autokar oraz autobus 46osobowy.

Realizowana przez nas kompleksowa obsługa Klienta biznesowego w Zakopanem i okolicy gwarantuje, że wszyscy klienci korzystający z naszej oferty i usług będą mieli zapewniony bezpieczny, terminowy i komfortowy transport.

Oferujemy wysoką jakość kompleksowej obsługi, na którą składają się przede wszystkim standard samochodu i nienaganne maniery kierowców, którzy wyróżniają się miłą aparycją, komunikatywnością i znajomością języków obcych.

W ramach naszej oferty, poza transferami i kursami standardowymi, można także zwiedzić miasto lub jego okolice a także zarezerwować wycieczkę na różne atrakcje.

Wykonujemy transfery Gości z Lotnisk Kraków-Balice Katowice-Pyrzowice, Warszawa-Modlin, dworce oraz z każdego innego miejsca w Polsce i za granicą.